Soudní exekutor provádí svoji činnost prostřednictvím zaměstnanců, kteří jsou pověřováni k výkonu exekuční a jiné činnosti. Jelikož se jedná o činnost vysoce zodpovědnou, je po uchazečích o zaměstnání požadována zejména pečlivost, profesionalita, ochota pravidelného vzdělávání a samostatnost. Uchazeč musí splňovat též předpoklady pro týmovou práci.

Jednotlivé nabízené pracovní pozice jsou uvedené níže, kdy detailní popis pozice je uveden v odkazu pracovního místa.

PRACOVNÍK CALL CENTRA

Mzda: od 15 000 Kč
navíc stravenky a zaměstnanecké benefity

Pracovník call centra (tzv. telefonista) exekutorského úřadu komunikuje s účastníky vedených exekucí a s dalšími volajícími subjekty. Příchozí hovory telefonista na základě svých znalostí a poznatků osobně vyřídí, případně po zjištění podstatných informací hovory přesměruje k vyřízení na některé z oddělení exekutorského úřadu.

Telefonista tak zejména zpracovává telefonické hovory, provádí základní administraci spisové agendy, kontroluje plnění dílčích úkonů a zpracovává z hovorů získaná data a informace.

S ohledem na specifickou činnost pracovníka call centra požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,
  • komunikativnost, dobrou slovní zásobu a argumentační schopnosti,
  • práce s PC na uživatelské úrovni (Excel, Word, Outlook),
  • psychickou odolnost vůči stresu a fyzickou zdatnost,
  • čistý trestní rejstřík,
  • vysoké pracovní nasazení, samostatný a aktivní přístup ale i týmového ducha, schopnost rychlého učení, samostatného myšlení a uplatnění poznatků v praxi.
Jelikož si významné práce pracovníka call centra vážíme, nabízíme odpovídající a progresivně rostoucí mzdové ohodnocení, peněžní prémie a pracovní benefity ve formě příspěvků na cestování (až do výše 20 000 Kč), kulturu, sport, zdraví a volný čas.

Zaujala vás naše nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na syrenova@exekucesumperk.cz.

Těšíme se na osobní shledání!