Kraj:Ústecký kraj
Okres:Teplice
Začátek dražby: 18.06.2024 13:30
Místo dražby:Elektronická dražba - OK dražby
Nejnižší podání: 586.670 Kč
Dokument k zobrazení: 1. Znalecký posudek
2. Dražební vyhláška

Jedná se o podíl o celkové velikosti id. 1/2 (4x 1/8) nepodsklepeného rodinného domu ze smíšeného zdiva se dvěma nadzemními podlažími a bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou (bobrovkou). Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Žalany, v řadové zástavbě jako samostatně stojící, na adrese: U Kapličky 56, 417 63 Žalany. Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek leží v mírně sklonitém terénu a je přístupný po veřejné zpevněné komunikaci na pozemku ve vlastnictví Ústeckého kraje a na pozemku ve vlastnictví Obce Žalany. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní vodovod a plynové vedení. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 5+1 pravděpodobně s kompletním sociálním zařízením. Přesná vnitřní dispozice objektu nebyla zjištěna, objekt nebyl zpřístupněn. Původní stáří objektu je přes 80 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt pravděpodobně procházel jen běžnou údržbou prvků krátkodobých životností, která byla v posledních letech zřejmě značně zanedbaná, je zde předpoklad provedení rozsáhlejších stavebních úprav.

Vedle rodinného domu, vpravo, je situována přízemní, zděná vedlejší stavba s pultovou střechou krytou standardní povlakovou krytinou IPA, na kterou vpředu vpravo navazuje přízemní, zděná vedlejší stavba s pultovou střechou krytou standardní krytinou.

Příslušenství je tvořeno těmito venkovními úpravami: oplocení - dřevěné latě na ocelových sloupcích a betonové podezdívce, vrata dřevěná 2x, vrátka dřevěná, zpevněné plochy, udírna, přípojky IS.


Zpět na seznam dražeb